Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

Doğa ve Denizle İç İçe Konaklama

kamp-alanlari

Şile’de kamp yerleri, hem orman içlerinde hem de deniz kenarında bulunuyor. Özgürce tatil yapmak isteyenlerin geldiği, çadır kiralaması yapılan duş ve tuvaletlerin olduğu yeşillik alanlarda haftalarca kalmanız mümkün.

Dileyenler karavanlarıyla gelip campinglerde yaşayabilmektedir. Otel konaklamasına alternatif olarak sunulan bu tatil farklı deneyimler yaşamak isteyen kişilerin tercihi. Son yıllarda da oldukça rağbet görüyor. Şile kamp alanları açısından İstanbul’daki en uygun yerlere sahip diyebiliriz.

Kamplarda Neler Var?

Şile’de kamp yaparken tesislerden yararlanacaksanız pek çok imkandan da faydalanırsınız. Hazırlıksız gelseniz dahi çadırdan yemek hizmetine kadar her şey sizler için düşünülmüş. Bazıları:

  • Çadır
  • Karavan
  • Wc
  • Duş
  • Fast food tarzı yemekler
  • Büfe
  • Şezlong
  • Paintball
  • Trekking

Camping Fiyatları Ne Kadar?

Şile kamp fiyatları yaz mevsiminde artış gösterse de 20 TL’den başlayan ücretler görebilirsiniz. Ancak bu fiyata sadece çadır kirası dahildir. Yeme içme ve duş da eklendiğinde günlük 40 TL’ye ulaşır.

Karavan fiyatları ise daha değişkendir. Günübirlik olarak denize girmek isteyenlerden şezlong ve şemsiye bedelleri tahsil edilir. Bir doğa kampı ise günübirlik piknikçiler için de çok uygun ücret talep eder.

Kamp Yerleri Nerede?

Rehber sitemizde sizler için Şile’de bulunan kamp alanlarını derledik. Gelmeden arayıp çadırınızı ayırtmakta ve ayrıntılı bilgi almanızda yarar var. 

İstanbul Kamp (The Cozz)

Adres: Pehlivan Caddesi, No:154 Kabakoz köyü
Tel: 0 216 727 81 07
Web: www.istanbulkamp.com

Sofular Kamp

Adres: Sofular Caddesi No:71 Sofular Köyü
Tel: 0 216 742 41 21
Web: www.sofularmesirealani.com

Karyat Kamping

Adres: Aziz Turan Beler Cad.
Tel: 0 216 711 54 41

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel