Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

Şile’de Kurban Bayramı Tatili

sile-kurban-bayrami

İstanbul’da çalışanlar için, bayram deyince akla ilk gelen şey tatil olmaktadır. İnsanlar, bayram tatili yaklaştığında tatilin uzun ya da kısalığına göre kendilerine tur ya da konaklama yerleri araştırırlar. Genellikle şehre yakın arama yaptıklarında, karşılarına çıkan en cazip seçenek ise Şile’dir. Şile otelleri, özellikle tatilin daha uzun olduğu kurban bayramlarında paket program tarifesi uygularlar.

Bu yıl Kurban Bayramı tatili 3 Ekim 2014 Cuma Arefe Günü ile başlayıp 7 Ekim Salı günü bitiyor. Böylece hafta sonuyla birlikte Şile’nin muhteşem doğası içinde tam 5 günlük bir tatil imkanı doğuyor.

Şile’de Kurban Bayramında Ne Yapılır?

Son yıllarda bu dini bayramımızın son bahara gelmesiyle, tatil alternatifleri de farklılaşmıştır. Şile’de kurban bayramı tatili otel ve pansiyonların doluluk oranlarını yüzde yüze çıkarıyor. İlçenin çevresinde bulunan doğal yeşillik alanlar ve bu noktalardaki butik oteller, Ekim dönemi konaklaması için idealdir. 2014 yılında ise bayramın Cuma günü itibariyle başlaması hafta sonunun da değerlendirilmesini sağlıyor.

Bölge otelleri de şimdiden 3 – 7 Ekim tarihlerine özel programlamalara başladılar bile. Sahildeki restoranlar özel menüler hazırlayıp bayram lezzetlerini sofralara taşırken oteller de odalarını sizler için hazırlıyorlar.

Havaların daha tam olarak soğumaya başlamadığı bu tarihlerde;

  • Şile’de deniz kıyısında uzun yürüyüşler yapabilir,
  • civar köylerdeki doğal yeşillikler arasında oksijen depolayabilir,
  • enfes yemekler yiyebilirsiniz.

Kurban Bayramında Şile’deki Otel ve Pansiyon Fırsatları

Şile’de Kurban Bayramı tatili otellerin bütçenizi zorlamayan konaklama seçenekleri ile daha da keyifli geçiyor. Bu döneme özel indirimler, fırsatlar ve ödeme kolaylıkları ile bu tatil beldesinde ailenizle beraber huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz. Manzaralı otellerde erken rezervasyonlardan faydalanmanız mümkün.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel