Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

Şile’de Şeker Tadında Bayram Fırsatları

Ramazan Bayramında Şile

Özellikle son yıllarda ramazan bayramı tatilinin yaz aylarına denk gelmeye başlaması, tatilciler için büyük fırsat yaratmıştır. Çalışan kesime ikinci hatta üçüncü bir yaz tatili olanağı ortaya çıkmıştır. Şeker bayramı olarak da denilen bu dini tatil günlerinde, Şile’deki oteller de kampanya ve fırsatların yanı sıra paket fiyatlar belirlerler.

Bu yıl 28 Temmuz 2014 Pazar günü başlayıp 30 Temmuz Çarşamba günü sona erecek olan Ramazan Bayramı Şile’de sizi bolca aktiviteyle, huzurla ve güler yüzle karşılayacak.

Ramazan Bayramında Şile’de Neler Yapılır?

28 Temmuz Pazar günü başlaması dolayısı ile Cuma ve Cumartesi günlerinin de eklenmesi ile Şile’de tam olarak 6 günlük bir tatil sizi bekliyor. Yazın en sıcak günlerine denk gelen Ramazan bayramında fiyatlar da normalin üstünde seyretmekte.

Ramazan bayramında Şile’de;

  • deniz keyfi yapabilir,
  • beach clublarda müzik eşliğinde eğlenebilir,
  • ormanda yürüyüş yapabilir,
  • bir gece de olsa kamp heyecanı yaşayabilir,
  • köyleri gezebilir,  
  • sahildeki cafe ve barlarda hafif esen kuzey esintisiyle birlikte içkilerinizi yudumlayabilirsiniz.

Ramazan Bayramında Şile Otel Fırsatları

Temmuz ayının sıcacık günlerinde geleneksel bayram anlayışından çıkarak Şile’de masmavi deniz ve yemyeşil ormanlar içinde huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz. Taleplerin artması ile doluluk oranında hizmet veren otellerde elinizi çabuk tutarak konaklama tercihinize göre otel ve pansiyonlara şimdiden göz atıp rezervasyon yaptırmalısınız. Lüks otellerden pansiyonlara, bungalovlardan çadırlara kamplara kadar birden çok seçeneğiniz var.

Kampanyaları kaçırmamak için yapmanız gereken sayfamızdaki fırsatlar bölümünü ziyaret etmek!

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel