Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

Şile’de Kış Mevsimi

Şile’de Kış Mevsimi

Şile dendiğinde ne kadar temiz denizi ve yaz eğlenceleri akla gelse de, aslında kış mevsiminde de kendine has bir güzelliği vardır. Ekim ayıyla birlikte Şile yöresi, yeşilin tüm tonlarını ziyaretçilerine cömertçe sunmaktadır. Civar köylerde bulunan otel ve pansiyonlar, kışın yöreye turist çekebilmektedir. Doğa içinde bulunan kamp alanları da özellikle sonbahar sonunda doğaseverler için oldukça ideal bir alternatiftir.

Şile’de Kışın Ne Yapılır?

Hafta sonları insanlar sevdikleriyle birlikte, taze Karadeniz lezzetlerini tatmak için, Şile sahilindeki balık restoranlarına gelmektedirler. Havanın yağışlı olduğu günlerde, ilçede özellikle Cumartesi akşamı konaklamaları oldukça fazladır. Kış mevsimi içerisinde sakin geçen günlerde, buradaki ziyaretçiler kasaba içinde ve geniş kumsallarda sakin ve uzun yürüyüşler yaparlar.

Özetle Şile’de kışın;

  • Balık lokantalarına gidilir.
  • Sahilde uzun yürüyüşler yapabilir.
  • Doğa turları yapabilirsiniz.
  • Kumbaba tepesi ve Ağlayan kaya ziyaret edilebilir.
  • Köyler ziyaret edilebilir.
  • Sarıkavak kalesi görülebilir.
  • Osmanlı hamamına gidilebilir.
  • Değirmençayırı şelalesi ve Hacıllı şelalesi görülür.

Kışa Özel Şile Otel Fırsatları

Ne kadar yaza yönelik programlar fazla olsa da, Şile, kışın da hareketliliğin olduğu bir beldedir. Çünkü bölge otellerinin yüzde 90’ı 12 ay hizmet vermektedir. Pansiyonlar bile, kışa dönük konaklama programları hazırlamaktadır. İstanbul’a yakınlığıyla bilinen Şile, gecelik ve hafta sonu tatil anlayışında kış mevsiminin de favorilerindendir.

Siz de dilediğiniz an kış mevsiminin unutulmaz manzaralarını görüntüleyebilir, sakinliğin kalbine yolculuk edebilirsiniz. 

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel