Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

Yeni Yılı Şile’de Karşılamak…

Yılbaşında Şile

Şile denince akla ilk olarak ufak kaçamaklar gelmektedir. Günübirlik ya da hafta sonu gezilerinin meskeni olan tatil yöresinde bu sene bir değişiklik yaparak yılbaşınızı da kutlayabilirsiniz. Şile’de yılbaşı geçirmek İstanbul’da yaşayanlar için farklı bir deneyim olabilir

31 Aralık 2014 Çarşamba gününe denk gelen yeni yıl arefesinde ailenizle birlikte yola çıkarak 1 saat bile sürmeyen yolculuğunuzun sonunda keyifli yılbaşı gecesine başlayabilirsiniz.

Yılbaşında Şile’de Neler Yapılabilir?

Yazlık tatil beldesi diye yeni yıla Şile’de girilmez diye düşünmeyin sakın. Şile otelleri de, bu özel gün için tek gecelik programlar düzenlemekte ve gerek canlı müzik, gerek özel partiler vererek ziyaretçilerine özel anlar yaşatmaktadırlar.

Bu şirin ilçede 31 Aralık gecesi, kaldığınız tesiste gönlünüzce eğlenebilir, saatler 00:00’ı gösterdiğinde ise sahilde, büyük fenerin dibinde, dalgaların kıyıya vuruşunu seyredip, romantik anlar da yaşayabilirsiniz.

31 Aralık 2014 Çarşamba gecesi için siz de şirin beldede yerinizi ayırtın, 2015 yılına yörenin muhteşem doğası ya da denizinin yanında yenilenmiş olarak girin.

Şile Otel ve Pansiyonlarının Yeni Yıl Fırsatları

Yılbaşında Şile en güzel mekanlarında, kaliteli otel ve pansiyonlarında misafirlerini ağırlıyor. İstanbul’un nadir sakin köşelerinden biri olması nedeniyle burada bütçenize uygun bir yeni yıl organizasyonu elde edebilirsiniz.

Şile’de unutulmaz ve eğlenceli bir yeni yıl eğlencesi geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken fırsatlar sayfamıza şimdiden göz atıp rezervasyon yaptırmak.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel