Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

Şile Bungalow Evlerinde Doğa İle İç İçe Bir Tatil!

Şile Bungalow

Şile gibi doğayla iç içe olan bir yörede meraklıları için yapılmış bungalowları görmek mümkün. Ağaç ev olarak tanımlayabileceğimiz bu yapılar ilçeye 15 km uzaklıktaki Akçakese Köyü sahilinde, denizin adeta bir sığınak gibi içine girdiği yerde bulunuyor. Burası Bungalow Koyu olarak anılıyor. 

Şile Bungalow Fiyatları 80 TL’den Başlıyor!

16 ağaç evden oluşan bir tesis olan Bungalow Koyu’nda konaklamak için 1 – 2 hafta öncesinden randevu yaptırmak gerekiyor. Kışın oldukça sakin olan hatta bazen hizmet vermeyen bu yapıların fiyatları gecelik 80 TL’den başlıyor. Yaz mevsiminde doluluk oranında çalıştıkları için daha yüksek rakamlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu evlerde bulunan özellikler:

  • Wc
  • Duş
  • Klima
  • Merkezi ısıtma
  • Wireless
  • Saç Kurutma

Ayrıca bu koyda, evlerin hemen yanı başında denize girebilirsiniz. Orman içinde yürüyüşler de yapabilirsiniz. Her türlü yiyeceği de bulabileceğiniz restoranıyla alternatif bir tatil geçirmek isteyenler için Şile bungalow evleri ideal bir tatil seçeneği olarak durmakta.

 

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel