Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

100 TL’den Başlayan Fiyatlarla Şile’de Günlük Ev Kiralayın

Otel ve pansiyon konaklaması dışında Şile kiralık ev bakımından da cazip bir yerdir. Özellikle kalabalık aileler ya da iki günlük hafta sonu tatilini bir arada geçirmek isteyen arkadaş grupları, Şile’de kiralık ev hizmetlerinden yararlanarak hem bir arada olup hem de fiyat olarak daha avantajlı bir tatil geçirebilirler.

Şile’de günlük kiralık evlerin fiyatları genel olarak 100 TL’den başlayıp özelliklerine göre çok uçuk rakamlara kadar çıkabilmektedir.

Kiralanan Evlerin Özellikleri

Şile Kiralık Ev

 • Apartman Dairesi
 • Balkonlu
 • Eşyalı
 • Isıtmalı
 • Ahşap ya da beton
 • Otoparklı
 • Merkeze Yakın vb.

Ücretler

 • Günlük : 100 – 150 TL
 • Haftalık : 650 – 750 TL
 • Aylık : 1.100 – 1.500 TL

Şile’de Yazlık Kiralayın, Tatilin Keyfini Çıkarın

Şile Yazlık EvŞile’de yazlık kiralamak da en avantajlı seçeneklerden biri. Ortalama 150 TL’den başlayan fiyatlarla konaklayabileceğiniz bu yapılarda haftalık ücretler 750 TL, aylık ise 2.500 TL civarındadır. Çok nadir olsa da ilçede sezonluk olarak da kiralama yapılabilmektedir.

Nasıl kiralama yapılır?

İlçedeki hemen hemen tüm emlakçılarda bu tip tatil seçeneğinde kullanacağınız kiralık yazlıkları bulabileceğiniz gibi bazı tatil siteleri vasıtasıyla da istediğiniz tarzda ve konforda yazlıkları görebilirsiniz. Ayrıca sahibinden.com, hurriyetemlak.com gibi internet siteleri sayesinde de yazlık tutabilirsiniz.

En özel yazlıklar nerede?

Şile’nin muhtelif kesimlerinde birçok yazlık bulunur. Şehir merkezinde ve civar köylerde sayıları çoktur. En gözde olanları, doğal olarak deniz görenler ve plaja yakın konumlananlardır. İmrenli Köyü’nde bulunan Mavi Koy Tatil Sitesi ise, gerek denize sıfır oluşu, gerek manzarası, gerekse de yüzme havuzlu olması dolayısıyla daha sık tercih edilir.

Mavi Koy Tatil Sitesi

Adres: Ağva Yolu İmrenli Köyü Şile /İstanbul
Web: www.mavikoysitesi.com

Şile Villaları Günlük 250 TL’den Başlayan Fiyatlarla Kiralanıyor

Şile Kiralık VillaBu tatil cenneti yazlık konaklamalar için en ideal lokasyonlardan biri olan bölgede özellikle İstanbullu seçkin aileler villa şeklinde hazırlanmış konutları tercih ediyorlar. Kışın şehir merkezinde oturup, yazları da özellikle hafta sonları, merkeze yakın bu belde de villa konforunda kendilerine özel tatil yapıyorlar.

Villalarını çok kullanmayanlar ama değerlendirmek isteyip, kazanç sağlamak niyetinde olanlar ise bu konforlu evleri, yazları kiraya vermektedirler. Şilede kiralık villa pazarı da bu şekilde oluşmuştur.

Şile’de villa kiraları, denize yakın olup olmamasına, havuzlu olup olmamasına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çoğunlukla deniz kıyısına yakın yerlerdeki villalar;

 • Günlük  250 – 500 TL
 • Haftalık 1.250 – 2.000 TL gibi rakamlarla kiralanmaktadır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel