Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

Şile Otel ve Tatil Yorum ve Şikayetleri

Şile’de konakladığınız ya da gezdiğiniz dönemde karşılaştığınız olumsuz durumları, şikayetlerinizi, dikkatinizi çeken ilginç ayrıntıları ve hoşunuza giden şeyleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Her Otelin Kendine Ait Yorum ve Şikayetlerini Görmek için Tıklayın

Yorumlar (3)

 • Baran Elmacık

  01 Mart 2013 14:47 zamanında |
  Merhaba, Biz de, arkadaşlarla geçen yıl hafta sonu yaptığımız Ağva gezisinden dönerken, üzerinden geçtiğimiz İmrenli Köyü’nü ve oradaki koyu çok beğendik. Lokasyon olarak da Şile ve Ağva’nın ortasında yer alan bu doğa harikası yerde tek eksiklik nitelikli konaklama ve eğlence. Herkes çevredeki bakkallardan bulabildiği içeceklerle idare etmek zorunda kalıyor çünkü.
 • Selen Güray

  28 Şubat 2013 11:45 zamanında |
  Şile’de hoşuma giden en güzel şeylerden birisi de, her gittiğimizde farklı bir yerde denize girebilme imkanına sahip olmamız. Özellikle yaz aylarında 15 günde bir gittiğimiz Şile’de bir gün Bungalow Koyu, bir gün Mavi Koy, bir gün Kumbaba plajında deniz keyfi yapıyoruz. O yüzden Şile’yi seviyorum.
 • Berk Yılmazırk

  26 Şubat 2013 14:21 zamanında |
  Geçtiğimiz yıl Şile’de bir gece kalalım dedik. Herhangi bir rezervasyon yapmamıştık. Temmuz ayıydı. Denize girip keyifli vakit geçirdikten sonra, güzel bir balık yiyelim dedik. Butik bir otelde 1 gece kalmaya karar verdik. Açıkçası tahmin etmediğim bir rahatlama kapladı içimi. Akşam güneş batarken doğal iyot kokusu ve yaz akşamı, insanı tüm streslerden arındırıyor. Buranın havası da çok temiz ayrıca. Yemeğimizi yedik ve sahilde yürüyüş yaptık. Özellikle rakı balık on numaraydı.

Bir yorum yapın

Şile'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Şile'de tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel