Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

Şile Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri - Tesis ve Oda Özellikleri

İstanbul’un şirin ilçesi Şile’de 10’un üzerinde otel bulunmaktadır. İlçe nüfusu yaklaşık 13 bindir. Konaklama kapasitesi olarak merkezde yaklaşık 1.500 yatak sayısına sahiptir. Oteller genellikle oda kahvaltı ve yarım pansiyon sistemine göre hizmet vermektedir. Otel girişleri 14:00, çıkışları ise 12:00’dir.

Best Western Şile Gardens

Best Western Şile Gardens

Şile / İstanbul

Şile’nin ünlü otellerinden olan ve Best Western oteller zincirinin bir kolu olan Şile Gardens, kapasite olarak da bölgenin en büyük oteli konumundadır. 6 yıldır faaliyet göstermektedir. Şile’nin Kumbaba mevkiinde bulunan tesis, İstanbul’a 55, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise 47 km mesafededir.

Şile Resort Hotel

Şile Resort Hotel

Şile / İstanbul

Şile Resort Otel, 4’ü süit olmak üzere 56 odadan oluşmaktadır. Şile’de denize sıfır konumlanan, özel plajı bulunan tesiste, açık ve kapalı yüzme havuzları, 400 kişilik kapalı, 250 kişilik açık restoranın yanı sıra, plajda, lobide bahçede olmak üzere 3 adet bar bulunmaktadır.

Şile Değirmen Otel

Şile Değirmen Otel

Şile / İstanbul

Şile’nin en eski otellerinden olan Değirmen Otel, kısa süre önce yenilerek, modern yapısıyla müşterilerine hizmet vermektedir. 6 dönümlük bir alana kurulu Şile değirmen otel, Kurtköy’deki Sabiha Gökçen Havaalanı’na 50 km uzaklıktadır.

Doğa Tatil Köyü

Doğa Tatil Köyü

Şile / İstanbul

350 dönüm arazi üzerine kurulan villalardan oluşan Doğa Tatil Köyü’nde 148 villa, 33 otel odası bulunmaktadır. Doğa otel, İstanbul'a 55 km, Atatürk havalimanına 90 km, Sabiha Gökçen havalimanına 60 km uzaklıktadır. 2 adet restoran, 2 adet toplantı salonu mevcuttur.

Grand Hotel Şile

Grand Hotel Şile

Şile / İstanbul

Şile’nin en büyük kapasiteli otellerinden olan Grand Şile Otel, yıllardan beri bu yörede hizmet vermektedir. Geniş aktivite alanının yanı sıra denize sıfır olması, sürekli düzenlediği kampanyalarla tesis gözde bir konumdadır.

Violet Park Otel

Violet Park Otel

Şile / İstanbul

Şile’nin şirin otellerinden olan Violet Park Otel, ilçe merkezine 5 dakikalık araç mesafesindedir. Yüzme havuzlu tesiste, 16 oda bulunmaktadır.

Şile Çınar Otel

Şile Çınar Otel

Şile / İstanbul

Şile Çınar Otel, ilçe merkezinde, denize karşı konumlanmış yapısıyla misafirlerini ağırlamaktadır. Deniz ve orman manzaralı toplam 28 odasıyla müşterilerine hizmet veren Çınar Otel’in, özel balkonunda, Şile Feneri ve denizi, aynı zamanda şehri bir arada izleyebilirsiniz.

Şile Hotel Koru Park

Şile Hotel Koru Park

Şile / İstanbul

Bir doğa oteli olarak konumlanan Koru Park Şile, Ahmetli Köyünde misafirlerine hizmet vermektedir. Yanından berrak bir dere akan otelde, huzurun tadını, konforlu bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Lavanda Butik Otel

Lavanda Butik Otel

Şile / İstanbul

Şile’nin Ulupelit Köyü’nde bulunan lavanda butik otel, yörenin, hatta ülkemizin en iyi butik otelleri arasında yer almaktadır. Öyle ki lavanda otel, Hürriyet gazetesi tarafından Türkiye’nin en iyi 10 butik oteli listesinde 2012 yazında ilk sırada gösterildi.

Şile İskandil Butik Otel

Şile İskandil Butik Otel

Şile / İstanbul

Şile’nin birkaç butik otelinden birisi olan İskandil butik otel, şehir merkezinde olup, deniz kenarında yüksekte konumlanmıştır. Panoramik deniz manzarasının yanı sıra otel bünyesinde bulunan 90 kişi kapasiteli restoranda da zengin balık menüsünü Karadeniz’i seyrederek tadabilirsiniz.

Şile Rüya Otel

Şile Rüya Otel

Şile / İstanbul

Rüya otel, Şile’nin merkezinde yer alıp, denize sıfır konumdadır. Tüm odaları deniz gören ve balkonlu olan Şile Rüya Otel’de 26 odanın yanı sıra açık ve kapalı restoran bulunmaktadır. Restoranların açık olanı 150, kapalı olanı ise 100 kişi kapasitelidir.

Şile Fusa Tatil Köyü

Şile Fusa Tatil Köyü

Şile / İstanbul

Kumbaba mevkiinde bulunan tesis, Kumbaba Plajı’na 2, merkezdeki fenere ise 8 km mesafededir. Havaalanına uzaklığı 60 km’dir. Deniz kıyısında olan Serenity By Fusa, mavi bayraklı plajda ücretsiz şezlonglar ve şemsiyeler içeren özel alana sahiptir.

Şile deyince, akla tatil ve konaklama gelir. İstanbul’a 50 km mesafede ve arabayla 45 dakika uzaklıkta yer alan ilçe, yıllardır bir tatil kasabası olarak adlandırılmıştır. Şile otelleri, özellikle hafta sonları İstanbullular tarafından tercih edilir. Oteller dört mevsim açıktır. Çoğunlukla yarım pansiyon olarak hizmet veren otellerin yanı sıra oda kahvaltı sistemini ise butik oteller tercih etmektedir. Bu tesisler, sunduğu yemek, eğlence ve diğer farklı hizmetleriyle 12 ay açık olup sizleri beklemektedirler.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel