Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

Uygun Oteller

Şile Karadeniz’in en güzel otel, pansiyon ve kamp alanlarına sahip. Şile’de uygun oteller de daha çok iç kesimlerde bulunuyor. Sahil şeridindekilere nazaran daha ekonomik konaklamalar sunan tesisler küçük bir belde olması nedeniyle plajlara çok da uzak değiller.

Genellikle yarım pansiyon hizmet kalitesi ile çalışan oteller açık büfe sabah kahvaltısı, açık havuz, toplantı salonları, restoran ve barlardan oluşuyor. Deniz manzaralı işletmeler daha pahalı olurken iç kesimlerdekiler daha ekonomik oda fiyatları sunmakta.

Siz de tatilinizi bölgenin konforlu otellerinde geçirmek istiyorsunız sayfamızda önerdiğimiz Şile uygun oteller ile iletişime geçebilir ve sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel