Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

Şileyi, Şilelilerden Dinleyin

The Black Sea Hotel – Uğur Birdal : Yıllarca gelişmesi için emek verdiğimiz Şile’de turizm sektörü, nihayet meyvelerini vermeye başladı. Gerçekten burada otelimiz başta olmak üzere bir çok konaklama tesisi her geçen gün hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırmaktadır. Gönül rahatlığıyla otelimize ve Şile’ye bekleriz.

Günbatımı Restoran - Gülcan Kayalı : Öncelikle her şey güzel Şilemiz için. Biz gayet iyi biliyoruz ki, gerek restoranımıza, gerekse de ilçemize gelen misafirlerimizi memnun edemezsek, en büyük zararı kendimize veririz. O yüzden Günbatımı Restoran olarak üzerimize düşen görevi yapıp, en taze ve lezzetli yemekleri yapma telaşındayız daima.

Doğa Pansiyon – Rıfat Tekelli : Yıllardır buradayım ve binlerce misafir ağırladım pansiyonumda. Hala daimi müşterilerim vardır. Bunun sırrı, önce Şile’nin güzelliğinde, sonra da vermiş olduğumuz organik ürünlü, geniş bahçeli, temiz yemekli hizmetimizde olsa gerek diye düşünüyorum. Doğayı seven herkesi buraya rahatlıkla davet ediyoruz.

Yenigün Kahvaltı Yeri – Burak Sevindir : İki genç işletmeci olarak arkadaşımla beraber, Şile’de ne yapabiliriz diye düşündük. Sonunda, özelikle de hafta sonları ilçemize gelen misafirlerimizi, kahvaltıyla karşılayalım dedik ve özel köy kahvaltısı hazırlayarak hizmet vermeye başladık. Çok şükür işler iyi. İnsanlar Şile’nin güzelliklerini tanıdıkça, burası daha da gelişecektir. Yeter ki kaliteli hizmet olsun.

Hakan Poyraz : Şile’yi eskiden bilen bilirdi. Şimdi ise özellikle İstanbul başta olmak üzere hemen hemen tüm Türkiye biliyor. En büyük nedenlerinden birisi de Uluslararası Şilem Bezi Festivalimiz. Burada 92 yılından bu yana şile bezi dükkanım var. 20 yıl boyunca ayakta durmamın tek sebebi, Şile’nin turizmidir. Buraya gelen çok seviyor, geziyor, yiyor, içiyor, eğleniyor. Sevmeseler, geçip giderler. Katkısı olan herkese çok teşekkürler.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel