Şile Tatil Fırsatları

seo

Seo
A+ A A-

Tatil Cennetleri

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

iznik-muzesiTarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Gölü kıyısındaki bu tarihi kentimizde, konaklama açısından da birçok alternatif mevcuttur. Özellikle göl kıyısında bulunan otel ve pansiyonlar, ilçeye gelen turistlerin göl manzaralı olarak tatil yapmalarını sağlamaktadır.

Gösterim: 4343

Devamını oku...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde: İğneada

igneadaİğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya yöresindeki tatil beldelerinin içindedir. Kırklareli iline bağlı olan bu ilçe, aynı zamanda ülkemizin kuzeydoğusunda kalıp, Bulgaristan’la Karadeniz sahil sınırımızı oluşturur.

Gösterim: 6286

Devamını oku...

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

ŞİLE TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihiyle, Çinisiyle, Huzur Veren Gölüyle İznik

Tarihi milattan önce çok eski yıllara dayanan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik Göl...

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

Mavi, Yeşil ve Huzurun İçinde : İğneada

İğneada, ülkemizin gizli kalmış cennet yerlerinden birisidir. Konaklama bakımından, Trakya...

Tüm tatil bölgeleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Şile'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. sileoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Treetops Hotel
Günay Hotel